Kasutusjuhend

1.     Kasuta tugiratast ning ühenda haagis auto küljest lahti. Paigalda ratastele tõkiskingad.
2.     Haagisele on paigaldatud peale lood , esmalt reguleeri tugirattaga haagis loodi. Kinnita tagumised tugijalad (kõikide tugijalgade alla aseta plaat). Seejärel kinnita esimesed tugijalad nii, et nad enam ei liiguks.
3.     Paigalda ahjule korsten.
4.     Ilma veeta on kümblustünni kütmine keelatud! Läbipõlemisoht! Täida kümblustünn veega. Veendu, et äravoolutrapp oleks suletud.
5.     Enne kütmist peab olema ülemine toru veel all vähemalt 5cm! Läbipõlemisoht!
6.     Kui ülemine toru on vee all, võib alustada kütmisega. Kümblustünn soojeneb kiiremini, kui tal on kate peal. Vett vahepeal segades soojeneb vesi samuti kiiremini. Kümblustünn soojeneb umbes 2-3 tundi.
7.     Kütmiseks sobivad ainult küttepuud.
8.     Suvel on tünni veetemperatuur maitse asi. Talvel on ideaalne temperatuuri vahemik 37-39 kraadi. Alla kehatemperatuuri hakkab pikapeale tünnis külm. Üle 39 kraadises vees kaua vastu ei pea. See ei pruugi olla tervislik just eriti südameprobleemidega ja kõrge vererõhuga inimestele. Talvel kandke tünnis mütsi, et pea soojas oleks. Soe veeaur hoiab soojas keha ja näo, mis võimaldab tünni nautida palju tunde ilma külma kartmata.
9.     Kümblustünni ei tohi enne veest tühjaks lasta, kui söed on täielikult kustunud. Läbipõlemisoht! Kümblustünni veeväljalase on tünnis sees olev punn, mis tuleb eemaldada. NB! Talvisel perioodil tuleb lisaks tünnile lasta tühjaks ka ahi (eemaldada tuleb ahju ees paremal asuv pun).
10. Kasuta kümblustünni puhastamiseks ainult pehmest materjalist svammi või kaltsu.
11. Kümblustünn mahutab korraga 6 inimest!
12. Ära kasuta kümblustünni olles alkoholijoobes! Uppumisoht!
13. Lastel kümblustünnis olemine lubatud vaid täiskasvanu järelvalve all!

KÜMBLUSTÜNN TULEB TAGASTADA SAMAVÄÄRSENA (PESTULT JA PUHTALT), PUHASTAMATA KÜMBLUSTÜNNI TAGASTAMISEL LISANDUB 20 EUROT PESEMISE EEST.

Kindlasti ära tee nii:
1. Ära täida kümblustünni, kui haagis ei ole asetatud tugijalgadele.
2. Ära küta tünni enne, kui ülemine toru on vee all.
3. Ära vea veega täidetud haagist.
4. Ära kasuta kümblustünni sisenemiseks mitte ette nähtud kohti. Kasuta sisenemiseks redelit ning sisene haagise tagaosast.
5. Ära lase tünnist vett välja enne, kui ahi on täielikult kustunud ja jahtunud.
6. Ära jäta talvel tünni ega ahju tühjaks laskmata, kui on külmumisoht.